DESTEK


 Verimerkezi

 Ödeme Bildirimi

VPS SunucuVPS ile ucuza Dedicated özellikleri edinin

mavisunucu'un VPS sunucuları paylaşımlı hosting ile kiralık sunucular (dedicated) arasındaki ideal bir seçenektir. VPS paketlerimiz ihtiyaçlarınıza uyum sağlaması için tamamen özelleştirilebilir ve web siteniz büyüdükçe kolayca bir üst pakete geçebilirsiniz.VPS, Virtual Private Server (Sanal Özel Sunucu) sunucuyu kullanıcılar arasında paylaştırmanın bir yöntemidir. Her VPS tek başına bi sunucu gibi çalışır, çünkü her VPS'in aynı Dedicated sunucularda oldupu gibi konfigürasyon dosyaları, root erişim yetkisi, hafıza bölümü, işlemci gücü, ip adresleri vardır. Her VPS kendi işletim sistemini içerir, ve kullanıcılar diledikleri yazılımı özgürce yükleyebilir, vede isterse sisteme reset bile atabilir.

Aktif bir sitesi şirketler ve websitesi üzerinde tam kontrol isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenektir VPS.
Bir VPS size:
- Dedicated sunucunun özgürlüğünü sağlar.
- Dedicated sunuculara göre çok daha ekonomik bir çözümdür.
- Fiyat - VPS size dedicated sunucuların özelliklerini uygun bir fiyata almanızı sağlar.
- Kontrol - Sistemin root'una tam erişim yetkiniz olur. Bu size sunucunun konfigürasyon dosyalarını istediğiniz gibi değiştirme, yazılımlar yükleme, ve yüklediğiniz yazılımların gerektirdiği sistem düzenlemelerini yapma olanağı verir.
- Her VPS hesabının kendisi için ayrılmış hafıza işlemci gücü vardır.
- Yönetim - VPS hesabınızla yüklü gelen tüm yazılımların güncellemelerini ve yama yüklemelerini sizin için yapıyoruz. Sizse vps hesabınızın güvenliğini dert etmeden sadece projenize odaklanırsınız.
- Size özel atanmış işlemci ve hafıza ile, diğer kullanıcılardan etkilenmeden, hesabınızı tam performansında kullanırsınız.