DESTEK


 Verimerkezi

 Ödeme Bildirimi

TeknolojimizDünya Sınıfı Verimerkezi
mavisunucu.com sunucuları dünyanın en büyük veri merkezi olan Texas Dallas'daki The Planet bünyesinde bulunmaktadır. Veri merkezi A sınıfı olarak sınıflandırılmıştır. Bünyesindeki mühendisler, en ufak bağlantı veya güç kesintisi durumlarına anında müdahale etmektedir.
Ağ Bilgisi
mavisunucu olarak, web siteleriniz için, hızın, stabilitenin, ve güvenliğin önemi biliyoruz, ve sitelerinizin 7/24 kesintisiz olarak açık olması için hem kaliteli donanım seçimine önem veriyoruz, hemde sunucularımızı sürekli olarak izleyerekten, olası çökme veya saldırılara karşı hazır bekliyoruz. Sunucularımızın bulunduğu dünya sınıfı veri merkezi, ana internet omurgasına çoklu bağlantılarla bağlıdır; bu da verinin son kullanıcıya olası en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Sunucularımız
Sunucularımızda 16 çekirdekli Xeon işlemciler ve 16 GB bellek bulunmaktadır. Sitelerinizi hızlı açılması için gereken gücü sağlıyoruz.

Sürekli Çalışma Garantisi
Sağlam altyapımız ile sizlere web sitelerinizin aylık minimum %99.9 zamanda açık olacağının garantisini veriyoruz.

Websitenizi mavisunucu'nun gücüyle destekleyin.
Müşterilerimiz, hızlı ve güçlü donanıma sahip sunucularımıza ilaveten, yüklemiş olduğumuz betik/script'leri önbelleğe alma vede sıkıştırma teknolojileriyle çok daha hızlı betik/script çalıştırmanın keyfini çıkartırlar.

‹ Teknolojimiz
VerimerkeziS.S.S.
Sık Sorulan Sorular