DESTEK


 Verimerkezi

 Ödeme Bildirimi

İnternetteki Varlığınız Kalabalıktan Öne ÇıksınÇevrimiçi Nasıl Bulunabileceğinizi Biliyoruz.
MaviSunucu.com olarak sizlere sunduğumuz internette reklam ve tanıtım çözümleriyle, websitenizi ve işinizin promosyonunu yapıp, sitenize potansiyel müşteri olacak trafik çekiyoruz.
İnternetde Pazarlama Hizmetlerimiz Şunları İçeriyor:
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Reklamcılığı
Eposta Pazarlaması

Arama Motoru Optimizasyonu
İnternette Başaralı Olmanızın İlk Adımı Arama Motorları Tarafından Bulunulabilirliğinizdir. Web siteniz etkilimi? İnsanlar hergün internette sizin sattığınız ürün ve hizmetleri bulmak ve bilgi almak için araştırıyor, fakat bu kişiler sizin web sitenizi bulabiliyormu? Çok güzel hazırlanmış bir web siteniz olabilir, fakat bunun sizi başarıya götürmesi için, satın alma potansiyeli olan insanların web'de sizin sunduğunuz ürün ve hizmetleri ararken, sizin web sitenizi bulmaları gerekiyor.

Arama motoru optimizasyonu, organik arama motoru performansını artırmanın ve web sitenize trafik çekmenizin en ekonomik yoludur. MaviSunucu.com olarak sizlere sunduğumuz Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti ile web sitenizin arama motorlarındaki öncelik sıralaması, uyguladığımız detaylı analizler ve gelişmiş optimizasyon stratejileri ile artar.

MaviSunucu.com sizlere şunları sağlar:
- Arama motorları tarafından hızlı biçimde endekslenmeniz.
- Web siteniz için en iyi hedeflenmiş anahtar ifadeleri bulup, bunlarla websitenizin sıralamalarda yükselmesi.
- Sayfa ve site bazında optimizasyon oluşturulması.
- Genel site içi bağlantı yapısının oluşturulup geliştirilmesi.
- İşinizin ihtiyacı olan, uygun pazarlama hizmeti yapısının kurulması.

Arama Motoru Reklamcılığı: Arama Motoru Reklamcılığıyla Websitenizden Satış Yapmanızın Hızlı Bir Yoludur. Arama motoru reklamcılığı (bazen Tıklama Başına reklamcılık olarakta adlandırılır), hedeflenmiş satışları web sitenize getiren çevrimiçi reklamcılık şeklidir. Arama Motoru Reklamcılığı, ilanların oluşturulup arama motoru sonuç sayfalarında belirgin bölgelere yerleştirilmesini içerir. İnsanlar arama motorlarında sizin sunduğunuz ürün ve hizmetlerin olduğu kelime ve ifadeleri aradıklarında, sizin ilanlarınızı görürler. Arama Motoru Reklamcılığı özellikle sizin sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan insanlara ulaşmak için etkili bir yoldur. Müşteriler sizin ilanlarınıza tıklarlar ve web sitenizde oluşturulan sayfaya yönlenirler.